Beykoz Eşya Depolama

Beykoz eşya depolama elinizde bulunan fazlalık eşyaları ya da manevi değeri olan eşyalarınızı koyacak bir yeriniz yok mu? Bulunduğunuz şehri kısa bir süreliğine terk ediyorsunuz ve ev kirası ödemek istemiyorsunuz. Ofisinizde bulunan elektronik eşyalar veya ofis mobilyaları fazla geldi, ofisinizin arşivinde dosya koyacak yer kalmadı. Tavan aranız ağzına kadar doldu taştı. Bütün bu sorunların ve daha fazlasının çözümü eşya depolama hizmeti almaktır. Eşyalarınızı kimlere emanet edeceğiniz konusunda endişeleriniz var ise hiç merak etmeyin. Beykoz eşya depolama firması sizlere bu konuda oldukça güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmakta. Eşyalarınızın bulunduğu adresi firma yetkililerine veriyorsunuz, eşyalarınızın boyutunu ve sayısını söylüyorsunuz, sonrasında siz hiçbir işe karışmıyorsunuz. Beykoz eşya depolama firması personelleri eşyalarınızın bulunduğu adrese geliyor ve eşyalarınızı araca yükleyip hijyenik ve güvenli depolarında muhafaza ediyorlar. Siz tekrar kullanmak isteyene kadar eşyalarınız depo da sizleri bekliyor olacak.

✔Firma Kuruluşu 2005'ten Beri✔
✔Eşya Depolama Sigortası Depoluyo.com Farkıyla✔
✔Hizmet Bölgeleri Tüm Türkiye'de✔
✔Tesis Durumu 3500 M3 Alan✔
✔K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma✔
☎Firma İletişim 0544 838 36 36

Beykoz Güvenli Eşya Depolama

Beykoz Ev Eşyası Depolama böyle bir hizmette temel unsur güvenliktir. Önce tercih edeceğiniz firmaya güvenmelisiniz sonrasında firmanın eşyalarınızın güvenliğine dikkat edip etmediğine. Güvenilir bir firma arayışında olanlara güvenli Beykoz eşya depolama hizmeti müjdesini verelim. Güvenlik açısından tam donanımlı depolarda eşyalarınız muhafaza ediliyor. 7/24 güvenlik kameraları kayıtta oluyor ayrıca depolarda görevli bir güvenlik personeli bulunuyor. Bütün bu önlemleri de yeterli görmeyerek erken uyarı alarm sistemi de depo alanında sürekli faaldir.

Eşyalara karşı kötü niyetli kişiler tarafından şirketimiz bünyesinde bulunan güvenlik görevlilerini aşan bir teşebbüs olduğunda erken uyarı alarm sistemi devreye girer ve depomuzun bulunduğu lokasyonda ki en yakın polis karakoluna sinyal gönderir. Görüldüğü üzere eşyalarınız maksimum güvenlik önlemleri alınarak sıfıra yakın bir risk ile korunuyor. Eşyalarınız her türlü tehlikeden korunuyor. Emanetleriniz onlarında göz bebeğidir. Eşyalar birer milli servettir firma personelleri ve yetkilileri bu presiplere sahip insanlardır. Beykoz Eşya Depolama Firması sizlere istediğiniz zaman eşyalarınızı görme imkânı da sunmakta böylece içiniz tamamen rahat etmiş olacak. Hatta dilerseniz vaktiniz varsa eşyalarınızın muhafaza edileceği depoları gezebilirsiniz.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları, hakkında net bir fiyat vermek zordur çünkü fiyatı etkileyen unsurlar çok fazladır ve bunların bazılar firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin bazı firmalar eşyaların taşınmasını ücrete yansıtmazken bazı firmalar taşıma işlemini de fiyata dahil ederler. Oda depo fiyatları da ihtiyacınız olan büyüklüğe, ihtiyacınız olan süreye göre değişir. Bir ip ucu olarak uzun süreli kiralama işlemlerinde firmalar ciddi indirimler yapmaktadır. Ne kadar az süre eşya depolama hizmetinden faydalanırsanız fiyat artmaktadır. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur eşyaların çeşididir. Eşyalarınız eğer düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyan hassas eşyalar ise pek tabii bu durumda ücrete yansıyor. Bütün bunların dışında eşyalarınız istediğiniz kadar depolar da güven içinde muhafaza edilir ve depolama esnasında firmalar sizden depo kirası dışında bir ücret talep etmezler.

Standart Beykoz Eşya Depolama Hizmeti

Depoluyo dünya standartlarında beykoz eşya depolama hizmeti sunuyorlar sizlere. Evet, ülke sınırlarını aştılar. Çünkü sektörde zaten en öndeler. Eşyalarınız oldukça ferah depolarda muhafaza edilir herhangi bir kokma ya da çürüme olmaması için eşyaların saklandığı depolar düzenli aralıklarla havalandırılır. depoluyo.com eşya depolama firması dünya standartlarında eşya depolama hizmeti verebilme gücünü müşteri odaklı çalışmasına ve sektörde ki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesine borçludur. Siz nerede olursanız olun eşyalarınızın zarar görmemesi için gerek personeller gerek firma yetkilileri büyük bir özen ve özveri gösterirler. Eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramaması için risk durumu neredeyse sıfıra indirilmiştir.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

İşini iyi yapan bir firma eşyalarınıza her aşamada gereken özeni gösterir. Eşyalarınızı depolarına götürürken de özel dizayn beykoz evden eve nakliyat araçlarıyla taşıma hizmeti verir. Öncelikle eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmemesi için eşyalarınız nakliye aracına istifleme prensiplerine uygun olarak dizilmelidir. Sonrasında eşyalarınız henüz taşınmadan önce güzelce kaliteli ambalaj malzemesi ile paketlenmelidir. Bütün bu önlemler alınıp, uygun taşıma koşulları oluşturulduktan sonra eşyalarınız özel dizayn nakliyat aracına yerleştirilir. Böylece eşyalarınızın ilk adresinden firmanın deposuna gidene kadar olan yolculuğunda zarar görme riski neredeyse sıfıra indirilir. Eşyalarınız firmanın depolarına yerleştirilirken yine özenle taşınır ve özel ambalajları açılmadan size ait olan yani firmadan kiraladığınız alana yerleştirilir.

Beykoz Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Her ne kadar hata riski düşürülürse de her zaman bir risk söz konusudur. Sizler de büyük fedakârlıklar ve emekler harcadığınız eşyalarınızın başına bir şey gelmesinden endişe duymakta haklısınız. Eşyalar evinizde muhafaza edilmediği için deprem, sel gibi durumlarda sizin bireysel sigorta şirketinizin muafiyet alanının dışında olduğu için sizin sigorta şirketiniz zararınızı karşılamaz. Fakat endişe etmeyin çünkü Beykoz eşya depolama firması sizlere sigorta hizmeti de sunmaktadır. Alınan fiziki ve teknolojik güvenlik önlemlerinin dışında oluşabilecek deprem, sel gibi doğal afetlere karşı eşyalarınız sigortalanmalıdır. Kaliteli bir eşya depolama firması sigorta konusunda sizlere yardımcı olur. Sizlerde Beykoz Sigortalı Ev Eşya Depolama hizmeti alabilirsiniz. Sigorta işlemi sadece ev eşyaları için geçerli değildir. Emanet ettiğiniz eşyaların mali değeri olup olmaması önemli değildir, firmaya emanet ettiğiniz her eşya sigortalanabilir. Eğer bir ya da birkaç eşya için depolama hizmeti aldıysanız firma sizlere özel bir sigorta sözleşmesi hazırlayabilir.

Beykoz Güvenli Eşya Depolama

Beykoz güvenli eşya depolama, teknoloji her alanda olduğu gibi güvelik alanında biz insanlara büyük nimetler sunuyor. Güvenlik kameraları suçun önlenmesinde ya da tespit edilmesinde büyük rol oynarlar. Hatta güvenlik kameralarının varlığı bile suçluyu caydırmaktadır. İşte bütün bu güvenlik unsurları değerlendirilerek eşyalarınızı muhafaza ettiğimiz depoları yedin gün yirmi dört saat güvenlik kamerası ile izlemekte ve kayıt altına almaktayız. Beykoz güvenli eşya depolama hizmeti ile eşyalarınızın muhafaza edildiği depoları sürekli olarak gözlem altında tutmakta ve herhangi bir hırsızlığa karşı diğer gerekli bütün önlemleri almaktadır.

Beykoz Oda Kiralama Sistemi

Eşyalarınızın güveliği kadar sağlamlığını ve yeniliğini koruması da firmalar için önemlidir. Firmalar eşyalarınızın çürümemesi, küflenmemesi, kokmaması için ciddi önlemler almaktadır. Beykoz Kiralık oda hizmeti almayı düşünen sizler için hijyen konusuna bir açıklık getirelim. Eşyalarınız tamamen steril her türlü uçan, sürünen, ya da eklem bacaklı haşereden arındırılmış odalar da muhafaza edilir. Sizler de bu odaları kiralayarak eşyalarınızın böylesine hijyenik yerlerde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Eşyalarınız arasında eğer hava alması gereken eşyalar varsa bu durum firma yetkilileri tarafından eşyalar paketlenirken tespit edilir özellikle ahşap eşyalar havalandırılmaya ihtiyaç duyar. Yapılan bu tespit sonucu havalandırmaya ihtiyaç duyan eşyaların olduğu alanlar düzenli olarak havalandırılır.

Beykoz Eşya Depolama Fiyat Tablosu

Daha önce de belirttiğimiz gibi kiralamak istediğiniz alana ve süreye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Depo Türü Depo Boyutu Depo Süresi Depo Fiyatı
1+1 Mini Depo 10 M3 Aylık 500₺
2+1 Medium Depo 18 M3 Aylık 600₺
3+1 Maxi Depo 30 M3 Aylık 800₺
4+1 Ultra Depo 30 M3 Üzeri Aylık 1000₺

Müşteri Yorumlarımız

Taşıma ve depolama hizmeti alan müşterilerimizin geri dönüşleri.
Hizmet aldıktan sonra olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşma alanı.


Referans
Referans1
Referans2
Referans3
Referans4
Referans5